Gadżety motoryzacyjne

akcesoria samochodowe

Gadżety motoryzacyjne są coraz bardziej popularne wśród kierowców w naszym kraju. Wielu kierowców przyznaje wręcz, że nie może obejść się bez tego rodzaju artykułów w swoim samochodzie.

Dzięki tak dużemu zainteresowaniu ze strony kierowców, producenci gadżetów motoryzacyjnych prześcigają się w produkcji nawet bardzo wymyślnych gadżetów dobranych często ściśle do marki samochodu, jego koloru itd..

Zastanówmy się na co zwracać uwagę przy zakupie takich gadżetów i w jakie przydatne gadżety warto się zaopatrzyć. Wybierając tego rodzaju przedmioty zwracajmy uwagę na ich wykonanie, stosunek jakości do ceny oraz co według mnie najważniejsze – czy znajdują one jakieś inne zastosowanie podczas jazdy czy też postoju, czy spełniają jedynie funkcję dekoracyjną (funkcja dekoracyjna jest również w jakimś stopniu istotna, lecz według mnie istotniejsza jest funkcja użytkowa). Wśród wielu gadżetów obecnych na rynku warto zaopatrzyć się m.in. w  breloczki do kluczyków (np. ze świecącą diodą lub otwieraczem  do butelek), podkładki antypoślizgowe pod telefonwieszak samochodowy na ubraniakamerę samochodową, rozdzielacz gniazda zapalniczki czy też nóż do pasów bezpieczeństwa w przypadku kolizji.

A teraz dobra wiadomość dla planujących zakup nowego samochodu. Obecnie ze względu na coraz mniejszy popyt na nowe samochody, producenci decydują się często przyciągać nowych nabywców dodając gratis różnego rodzaju gadżety motoryzacyjne. W takim przypadku problem wyboru gadżetów mamy już z głowy i pozostaje nam tylko cieszyć się z jazdy naszym nowym samochodem.